Puslapis kraunasi... Informacijos krovimas priklauso nuo Jūsų ryšio greičio.

BMW automobilių galios kėlimas

Galios kėlimas atliekamas tiek galiniais varomais ratais tiek ir visais t.y. Xdrive automobiliams. Tai mes padarome su galios matavimo stendu ir Jūs visada turite 100-ą procentinę garantiją kokio galingumo yra Jūsų automobilis ir motete kiek faktiškai ne teoriškai pakelta galia. Daugelis vadovaujasi teoriniais skaičiais, kurie realiai skirisi nuo faktinio automobilio galingumo jau nekalbant po atliktų galios kėlimo darbų. Atliekant darbus su galios matavimo stendu išmatuojamas orginalus autombilio galingumas, kuris yra lyginamas su darbiniais variklio rodmenimis (turbinos slėgis, kuro slėgis bei kiekis, oro srautas ir kt.) visame variklio sūkių diapazone. Toje pasekoje tiksliau padaroma Jūsų automobiliui individuali programa, bei išmatuojama faktiškas galingumas po programavimo darbų.

Užduodami klausimai:

daugelis užduoda klausima ar po čipavimo automobilis nepradės dūminti?-Galima atsakyti, jog dyzelinio automobilio dūmas matomas jau matuojant automobilį ant stendo, kurio greitis pilnai nuspaustu akseleratoriumi ir apkrova pasiekia iki 180km/h greitį, o atskirias atvėjais šis greitis būna ir virš 250km/h.

ar reikalingas stendas galios kėlimo darbams? -Mano manymu taip, nes čia tas pats kaip priveržinėti galvutės varžtus be dynometrinio rakto ar pirkti turguje bulves 5kg be svarstyklių. Kaip ir taip atrodo įmanoma, bet tai yra nepatikima ir neprofesionalu.

Ar laikys automatinė pavarų dėžė? -Galingumas keliamas gamintojo numatytame sukimo momento atsargos koeficiento ribose, to pasekoje negali nukentėti transmisijos elementai, to pasekoje ir automatinė dėžė. Sukimo momenta mes matuojame galios matavimo stendu.